Я у січні почав курс лікування в ОртоСано, наразі продовжую та хотів би подякувати всьому персоналу клініки за високу професійність. Неочікувано для мене, самопочуття стало значно краще вже після декількох занять, зараз взагалі все чудово, ще ходжу для профілактики бо подобається 😅 Особисто хотів би відзначити реабілітолога Дарʼю, дуже професійна та приємна спеціалістка, я їй вдячний за підхід! І також лікаря Вікторію Вікторовну, все максимально зрозуміло та ефективно, сервіс і якість на високому рівні, рекомендую 👍🏽
array(17) {
["menu"]=>
object(WP_Term)#8512 (10) {
["term_id"]=>
int(108)
["name"]=>
string(29) "Header - Украинский"
["slug"]=>
string(17) "header-ukrainskij"
["term_group"]=>
int(0)
["term_taxonomy_id"]=>
int(108)
["taxonomy"]=>
string(8) "nav_menu"
["description"]=>
string(0) ""
["parent"]=>
int(0)
["count"]=>
int(17)
["filter"]=>
string(3) "raw"
}
["container"]=>
string(0) ""
["container_class"]=>
string(0) ""
["container_id"]=>
string(0) ""
["menu_class"]=>
string(19) "sc_layouts_menu_nav"
["menu_id"]=>
string(0) ""
["echo"]=>
bool(false)
["fallback_cb"]=>
string(0) ""
["before"]=>
string(0) ""
["after"]=>
string(0) ""
["link_before"]=>
string(6) ""
["link_after"]=>
string(7) ""
["items_wrap"]=>
string(36) "
- %3$s
